SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. M4271 28.10.2018 09:15 HK Kroměříž EHC LIONS 5:0
1. M4272 28.10.2018 18:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Uherské Hradiště 4:10
1. M4273 28.10.2018 10:15 HC Brumov - Bylnice HC RT Torax Poruba 2:6
1. M4274 28.10.2018 10:00 HC Frýdek-Místek HC Vítkovice Ridera 4:7
2. M4275 03.11.2018 10:30 EHC LIONS HC Vítkovice Ridera 5:10
2. M4276 03.11.2018 15:45 HC RT Torax Poruba HC Frýdek-Místek 3:0
2. M4277 03.11.2018 16:15 HC Uherské Hradiště HC Brumov - Bylnice 1:3
2. M4278 03.11.2018 09:30 HK Kroměříž HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 4:2
3. M4279 04.11.2018 11:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. EHC LIONS 3:6
3. M4280 04.11.2018 14:45 HC Brumov - Bylnice HK Kroměříž 4:3
3. M4281 04.11.2018 12:45 HC Frýdek-Místek HC Uherské Hradiště 2:6
3. M4282 16.11.2018 15:30 HC Vítkovice Ridera HC RT Torax Poruba 2:4
4. M4286 11.11.2018 11:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Brumov - Bylnice 6:5
4. M4283 11.11.2018 10:00 EHC LIONS HC RT Torax Poruba 5:7
4. M4284 11.11.2018 11:45 HC Uherské Hradiště HC Vítkovice Ridera 2:6
4. M4285 11.11.2018 12:00 HK Kroměříž HC Frýdek-Místek 5:3
5. M4287 17.11.2018 10:30 HC Brumov - Bylnice EHC LIONS 6:5(SN)
5. M4288 16.11.2018 18:00 HC Frýdek-Místek HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:1
5. M4289 17.11.2018 13:00 HC Vítkovice Ridera HK Kroměříž 6:3
5. M4290 17.11.2018 14:00 HC RT Torax Poruba HC Uherské Hradiště 8:1
6. M4291 24.11.2018 11:45 EHC LIONS HC Uherské Hradiště 1:7
6. M4292 24.11.2018 09:30 HK Kroměříž HC RT Torax Poruba 0:4
6. M4293 24.11.2018 15:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Vítkovice Ridera 1:9
6. M4294 24.11.2018 13:30 HC Brumov - Bylnice HC Frýdek-Místek 3:2
7. M4296 19.12.2018 15:30 HC Vítkovice Ridera HC Brumov - Bylnice 8:2
7. M4297 25.11.2018 15:00 HC RT Torax Poruba HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 11:0
7. M4298 25.11.2018 14:00 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 4:2
7. M4295 25.11.2018 10:45 HC Frýdek-Místek EHC LIONS 0:5
8. M4301 01.12.2018 14:00 HC RT Torax Poruba HC Brumov - Bylnice 9:2
8. M4300 02.12.2018 12:45 HC Uherské Hradiště HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 9:3
8. M4302 02.12.2018 11:00 HC Vítkovice Ridera HC Frýdek-Místek 5:1
8. M4299 02.12.2018 10:00 EHC LIONS HK Kroměříž 5:6(P,SN)
9. M4304 07.12.2018 18:15 HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba 2:8
9. M4306 08.12.2018 15:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HK Kroměříž 4:3
9. M4303 14.12.2018 15:30 HC Vítkovice Ridera EHC LIONS 5:1
9. M4305 08.12.2018 13:30 HC Brumov - Bylnice HC Uherské Hradiště 2:4
10. M4308 09.12.2018 09:30 HK Kroměříž HC Brumov - Bylnice 1:5
10. M4309 09.12.2018 12:45 HC Uherské Hradiště HC Frýdek-Místek 8:2
10. M4310 09.12.2018 15:15 HC RT Torax Poruba HC Vítkovice Ridera 3:2
10. M4307 09.12.2018 11:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. EHC LIONS 10:2
11. M4312 16.12.2018 13:00 HC Vítkovice Ridera HC Uherské Hradiště 6:1
11. M4313 16.12.2018 10:00 HC Frýdek-Místek HK Kroměříž 4:3(SN)
11. M4314 16.12.2018 11:30 HC Brumov - Bylnice HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 6:1
11. M4311 15.12.2018 13:00 HC RT Torax Poruba EHC LIONS 2:3(SN)
12. M4315 23.12.2018 10:00 EHC LIONS HC Brumov - Bylnice 9:3
12. M4316 22.12.2018 13:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Frýdek-Místek 1:3
12. M4317 21.12.2018 16:45 HK Kroměříž HC Vítkovice Ridera 3:6
12. M4318 21.12.2018 17:15 HC Uherské Hradiště HC RT Torax Poruba 3:10
13. M4321 05.01.2019 13:30 HC Vítkovice Ridera HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 13:2
13. M4322 05.01.2019 12:30 HC Frýdek-Místek HC Brumov - Bylnice 0:5
13. M4319 04.01.2019 17:30 HC Uherské Hradiště EHC LIONS 5:6
13. M4320 12.01.2019 11:30 HC RT Torax Poruba HK Kroměříž 7:1
14. M4323 09.02.2019 10:45 EHC LIONS HC Frýdek-Místek 5:1
14. M4324 06.01.2019 11:30 HC Brumov - Bylnice HC Vítkovice Ridera 2:4
14. M4325 06.01.2019 13:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC RT Torax Poruba 1:7
14. M4326 06.01.2019 09:30 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 3:8
15. M4328 13.01.2019 11:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Uherské Hradiště 3:7
15. M4329 13.01.2019 11:30 HC Brumov - Bylnice HC RT Torax Poruba 1:7
15. M4330 13.01.2019 11:15 HC Frýdek-Místek HC Vítkovice Ridera 3:5
15. M4327 13.01.2019 09:15 HK Kroměříž EHC LIONS 10:6
16. M4331 09.03.2019 13:00 EHC LIONS HC Vítkovice Ridera 3:4(SN)
16. M4334 21.02.2019 18:00 HK Kroměříž HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 4:3
16. M4333 19.01.2019 11:45 HC Uherské Hradiště HC Brumov - Bylnice 7:1
16. M4332 19.01.2019 13:00 HC RT Torax Poruba HC Frýdek-Místek 7:1
17. M4335 20.01.2019 14:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. EHC LIONS 5:6
17. M4336 20.01.2019 10:00 HC Brumov - Bylnice HK Kroměříž 4:7
17. M4337 20.01.2019 10:00 HC Frýdek-Místek HC Uherské Hradiště 4:6
17. M4338 20.01.2019 13:30 HC Vítkovice Ridera HC RT Torax Poruba 2:6
18. M4339 02.02.2019 11:30 EHC LIONS HC RT Torax Poruba 2:6
18. M4340 02.02.2019 11:45 HC Uherské Hradiště HC Vítkovice Ridera 4:5(SN)
18. M4341 02.02.2019 09:30 HK Kroměříž HC Frýdek-Místek 6:1
18. M4342 02.02.2019 15:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Brumov - Bylnice 6:5
19. M4345 03.02.2019 13:30 HC Vítkovice Ridera HK Kroměříž 8:4
19. M4344 03.02.2019 14:15 HC Frýdek-Místek HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 4:1
19. M4346 03.02.2019 10:00 HC RT Torax Poruba HC Uherské Hradiště 5:7
19. M4343 24.02.2019 10:30 HC Brumov - Bylnice EHC LIONS 2:3(P,SN)
20. M4347 10.02.2019 11:15 EHC LIONS HC Uherské Hradiště 11:7
20. M4349 09.02.2019 16:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Vítkovice Ridera 0:9
20. M4348 10.02.2019 09:30 HK Kroměříž HC RT Torax Poruba 4:7
20. M4350 10.02.2019 13:15 HC Brumov - Bylnice HC Frýdek-Místek 3:2
21. M4351 22.02.2019 18:15 HC Frýdek-Místek EHC LIONS 5:0
21. M4353 16.02.2019 14:00 HC RT Torax Poruba HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 4:0
21. M4354 16.02.2019 11:45 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 6:4
21. M4352 15.03.2019 17:00 HC Vítkovice Ridera HC Brumov - Bylnice 4:2
22. M4355 17.02.2019 12:30 EHC LIONS HK Kroměříž 5:4(SN)
22. M4358 13.02.2019 15:30 HC Vítkovice Ridera HC Frýdek-Místek 6:0
22. M4356 17.02.2019 12:45 HC Uherské Hradiště HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 3:2
22. M4357 17.02.2019 10:00 HC RT Torax Poruba HC Brumov - Bylnice 14:1
23. M4362 13.03.2019 16:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HK Kroměříž 2:6
23. M4359 23.02.2019 14:00 HC Vítkovice Ridera EHC LIONS 5:3
23. M4360 23.02.2019 11:15 HC Frýdek-Místek HC RT Torax Poruba 0:4
23. M4361 23.02.2019 10:30 HC Brumov - Bylnice HC Uherské Hradiště 8:2
24. M4363 02.03.2019 12:30 EHC LIONS HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 5:1
24. M4364 02.03.2019 09:30 HK Kroměříž HC Brumov - Bylnice 5:1
24. M4365 02.03.2019 11:45 HC Uherské Hradiště HC Frýdek-Místek 9:2
24. M4366 02.03.2019 13:45 HC RT Torax Poruba HC Vítkovice Ridera 9:0
25. M4367 03.03.2019 10:00 HC RT Torax Poruba EHC LIONS 7:4
25. M4368 03.03.2019 13:00 HC Vítkovice Ridera HC Uherské Hradiště 5:3
25. M4369 03.03.2019 10:00 HC Frýdek-Místek HK Kroměříž 6:4
25. M4370 03.03.2019 12:30 HC Brumov - Bylnice HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 4:3(SN)
26. M4373 10.03.2019 09:30 HK Kroměříž HC Vítkovice Ridera 2:3
26. M4374 10.03.2019 12:45 HC Uherské Hradiště HC RT Torax Poruba 0:8
26. M4371 10.03.2019 11:00 EHC LIONS HC Brumov - Bylnice 2:5
26. M4372 09.03.2019 13:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Frýdek-Místek 1:3
27. M4375 16.03.2019 16:00 HC Uherské Hradiště EHC LIONS 6:4
27. M4376 16.03.2019 13:45 HC RT Torax Poruba HK Kroměříž 9:1
27. M4377 16.03.2019 13:00 HC Vítkovice Ridera HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 5:1
27. M4378 16.03.2019 10:15 HC Frýdek-Místek HC Brumov - Bylnice 1:2
28. M4380 17.03.2019 14:45 HC Brumov - Bylnice HC Vítkovice Ridera 5:6(SN)
28. M4381 17.03.2019 13:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC RT Torax Poruba 1:7
28. M4382 17.03.2019 12:15 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 3:2
28. M4379 17.03.2019 10:30 EHC LIONS HC Frýdek-Místek 7:0

Zdroj: www.hosys.cz